قوانین استفاده از سکوی تأمین مالی جمعی مسکن پلاس

سکوی تامین مالی جمعی مسکن پلاس (از این پس در این صفحه به اختصار مسکن پلاس نامیده می‌شود) شامل صفحات اینترنتی متعددی است که توسط شرکت سپهر بوم راد اداره می‌شود. این سکو در خدمت شماست مشروط بر اینکه شما قواعد، شرایط و تذکرات یاد شده در اینجا را بدون حک و اصلاح بپذیرید. استفاده شما از این سکو با اولین ورود به معنای موافقت شما با تمامی این قواعد، شرایط و تذکرات است. اگر تمایل به رعایت این قوانین ندارید لطفا استفاده از این سکو را متوقف نمایید.
همچنین مسکن پلاس حق تغییر قواعد، شرایط و تذکراتی را که مطابق با آن‌ها خدمت رسانی می‌کند محفوظ می‌دارد؛ تغییراتی که شامل مسئولیت‌های مرتبط با استفاده از این سکو است و البته به این موارد محدود نیست.

۱ - لینک به سایت ثالث

مسکن پلاس ممکن است شامل لینک‌هایی به سایر سایت‌ها باشد (تحت عنوان «سایت‌های لینک شده»). این لینک‌ها می‌تواند مربوط به درگاه‌های پرداخت یا سایت رسمی یک متقاضی تامین مالی جمعی باشد. سایت‌های لینک شده تحت کنترل مسکن پلاس نیستند و مسئولیت محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک شده؛ اعم از لینک‌های موجود در سایت‌های لینک شده، یا تغییرات و بروز رسانی‌های سایت‌های لینک شده با مسکن پلاس نیست. مسکن پلاس مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط س ایت‌های لینک شده ندارد. تنها به‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم شده است و ثبت لینک‌ها در مسکن پلاس به منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آنها توسط مسکن پلاس نیست.

۲ - ثبت‌نام در سایت

۱-۲- برای استفاده از خدمات مسکن پلاس نیاز است تا از طریق لینک ورود/ثبت نام نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایید. در این ثبت نام اطلاعاتی نظیر کد ملی، شماره موبایل و ایمیل از شما دریافت می‌گردد. جهت تکمیل ثبت نام شما، ممکن است مسکن پلاس اطلاعاتی را از اشخاص ثالث دریافت نموده یا نسبت به تایید اطلاعات پیشین اقدام نماید.
۲-۲- شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به مسکن پلاس می‌دهید (به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم) دقیق، جدید و صحیح باشد. چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، سرمایه‌گذاری یا تأمین مالی صحت یا به روز بودن اطلاعات شما مورد شک و تردید قرار گیرد؛ مسکن پلاس حق تعلیق حساب کاربری، فسخ قراردادهای فی ما بین و همچنین بلوکه کردن وجوه شما نزد خود را برای خود محفوظ می‌داند و چنانچه خسارتی از این بابت به مسکن پلاس یا سایر کاربران وارد شده باشد نسبت به جبران آن از مسیرهای قانونی اقدام خواهد نمود.
۳-۲- مسکن پلاس در موارد زیر با اهدافی چون بهبود کیفیت ارائه خدمات یا الزام قانون، حق استفاده از اطلاعات شما را با حفظ محرمانگی برای خود محفوظ می‌داند:

  1. ارزیابی و صحت‌سنجی اطلاعات کارآفرینان و متقاضیان تأمین مالی جمعی
  2. انجام اقدامات کنترلی در راستای مقابله با جرایم پولشویی
  3. استفاده در سامانه‌های ارتباط جمعی سکو
  4. بهبود خدمات، فرایندها و امنیت سکو
  5. انجام امور تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط با خدمات سکو

۴-۲- ممکن است بخش یا تمام اطلاعات شما براساس الزامات قانونی یا قضایی با نهادهای قانونی ذی‌صلاح در میان گذاشته شود.
۵-۲- برخی از اطلاعات شما حسب مورد و با اطلاع قبلی در اختیار شخص ثالث قرار گیرد.

۳ - ممنوعیت استفاده غیرقانونی

به‌عنوان یکی از شرایط استفاده شما از مسکن پلاس، شما به مسکن پلاس ضمانت می‌دهید که این سکو را به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌شده توسط قواعد، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نخواهید بود که مسکن پلاس را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به آن شود و یا با استفاده دیگر اعضا از این سکو تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دستیابی یا تلاش برای دستیابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب مسکن پلاس برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید.

۴ - شرایط استفاده از خدمات ارتباطی

مسکن پلاس ممکن است شامل خدمات زیر باشد:
تابلو اعلانات، محیط‌های چت (گپ)، گروه‌های خبری، فروم‌ها، اجتماعات (Communities)، صفحات اینترنتی شخصی، روزشمارها و/یا سایر تسهیلات پیام و ارتباطات که به منظور توانمندسازی شما برای ارتباط با عموم افراد یا گروه‌ها طراحی شده است (روی هم رفته: «خدمات ارتباطی»). شما موافقت می‌کنید که خدمات ارتباطی را تنها به منظور پست، ارسال و دریافت پیام‌ها و مطالب حقیقی و مرتبط با خدمات ارتباطی به کار گیرید. به‌عنوان مثال، و البته نه به منظور حصر موارد، شما موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی، از انجام موارد زیر خودداری کنید:
بدنام کردن، سوء‌استفاده، آزار، تهدید و یا نقض حقوق قانونی (مانند حقوق حریم خصوصی و عمومی) دیگران؛
انتشار، پست، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات، مطالب، اسامی و یا موضوعات نامناسب، حرمت‌شکن، افتراآمیز، تخلف‌آمیز، مستهجن، شرم‌آور و غیرقانونی.
بارگذاری فایل‌هایی که شامل نرم‌افزارها یا سایر مطالب حفاظت‌شده توسط قانون حقوق مالکیت شخصی (یا توسط حقوق حریم خصوصی و عمومی) هستند مگر آنکه شخص شما مالک یا اختیاردار آن حق باشید و یا تمام رضایت‌های لازم را کسب کرده باشید.
بارگذاری فایل‌های شامل ویروس‌ها، فایل‌های فاسد، یا هر نوع نرم‌افزار و برنامه مشابهی که ممکن است فعالیت رایانه فردی دیگر را تخریب کند.
تبلیغات یا پیشنهاد خرید و فروش هرگونه محصول یا خدمات برای هرگونه مقاصد کسب و کار مگر آنکه آن خدمات ارتباطی اختصاصا آن نوع پیام‌ها را مجاز بداند.
هدایت یا فرستادن مطالب، مسابقات، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای.
دانلود هرگونه پست ارسالی توسط یکی دیگر از کاربران آن خدمات ارتباطی که شما مطلع هستید یا به‌طور عقلایی باید مطلع باشید، قانوناً قابل توزیع نیست.
تکذیب یا حذف هرگونه نشانه مؤلف، تذکرات حقیقی و قانونی یا نشانه‌های مالکیت یا برچسب‌های اصالت یا منبع نرم‌افزار یا هرگونه مطلبی که در فایل‌های بارگذاری‌شده موجود است.
محدود کردن یا ممانعت سایر کابران از استفاده و بهره‌گیری از خدمات ارتباطی.
نقض هرگونه خط مشی یا دستورالعمل‌هایی که برای هر یکی از خدمات ارتباطی خاص قابل اعمال است.
دپو کردن اطلاعات مربوط به دیگران، شامل نشانی‌های پست الکترونیکی بدون اجازه آنها.
مسکن پلاس اجباری برای رصد کردن خدمات ارتباطی ندارد. با این حال، حق بازبینی مطالب پست‌شده در خدمات ارتباطی و حذف هر نوع مطلبی بنا بر صلاحدید خود را برای خود محفوظ می‌دارد. همچنین حق از بین بردن امکان دسترسی شما به برخی یا تمام خدمات ارتباطی در هر زمانی بدون اطلاع ِ شما - به هر دلیلی - را برای خود محفوظ می‌دارد.
مسکن پلاس در هر زمانی حق افشای هرنوع اطلاعات ضروری‌ به منظور اقناع قوانین پذیرفته‌شده، رویه‌ها، فرایندهای قانونی یا درخواست‌های دولتی و یا به منظور ویرایش، ممانعت از پست کردن و یا حذف هرگونه اطلاعات و مطلبی را - به‌طور کلی یا جزیی - بنا بر صلاحدید خود برای خود محفوظ می‌دارد.
همیشه به هنگام انتشار هرگونه اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودتان یا فرزندان‌تان در خدمات ارتباطی احتیاط را رعایت کنید. مسکن پلاس محتوا، پیام‌ها و یا اطلاعات یافته شده در هر یک از سرویس‌های خدماتی را کنترل یا تایید نمی‌کند؛ بنابراین، هرگونه مسئولیت پیرامون خدمات ارتباطی و همچنین هر نوع فعالیت حاصله از حضور شما در خدمات ارتباطی را رد می‌کند. مدیران و میزبانان سخنگوهای تایید‌شده مسکن پلاس نیستند و دیدگاه‌های آنها، لزوما بازتاب‌دهنده دیدگاه‌های مسکن پلاس نیست.
مسکن پلاس ادعای مالکیت مطالبی که شما در سکو فراهم کرده‌اید (شامل فیدبک‌ها و پیشنهاد‌ها)، پست یا بارگذاری کرده‌اید یا هریک از صفحات سکو یا خدمات مربوطه به آن وارد یا تایید کرده‌اید (روی هم رفته: تاییدات)، ندارد. با این حال، با پست کردن، بارگذاری کردن، وارد کردن، فراهم کردن و یا تایید کردن تاییدات خود، شما این امتیاز را به مسکن پلاس و شرکت‌های وابسته آن داده‌اید تا تاییدات شما را در ارتباط با اعمال کسب و کار اینترنتی خود (شامل ـ بدون حصر موارد ـ حق: کپی، توزیع، انتقال، نمایش عمومی، اجرای عمومی، بازتولید، ویرایش، ترجمه و تغییر قالب تاییدات شما) به کار گیرند و نام شما را در ارتباط با تاییدات‌تان منتشر کند.
همان‌گونه که در اینجا آمده است، هیچ‌گونه خسارتی در قبال استفاده از تاییدات شما پرداخت نخواهد شد. مسکن پلاس الزامی برای انتشار یا استفاده تاییداتی که شما فراهم کرده‌اید ندارد و ممکن است در هر زمانی تاییدات شما را به صلاحدید خود از بین ببرد.

۵ - ارتباط با شما

مسکن پلاس در شرایط مختلف از ابزارهای متفاوتی برای برقراری ارتباط به صورت جمعی یا فردی با کاربران خود؛ استفاده می‌کند. شما با ثبت راه‌های ارتباطی در فرایندهای مختلف سکو تایید می‌کنید که مسکن پلاس بنابر صلاحدید خود از هر یک از آن‌ها در شرایط گوناگون استفاده نماید. این شرایط عموما و نه صرفاً برای ارسال کد تایید، اطلاع‌رسانی‌های مخصوص یک طرح، ارسال هشدار، دیدگاه‌سنجی، معرفی خدمات و طرح‌های جدید و اطلاع‌رسانی‌های عمومی است.
صحت مسیرهای ارتباطی وارد شده توسط شما با خود شما بوده و می‌بایست از کارکرد صحیح آن‌ها مطمئن شوید. مسکن پلاس تمام اطلاع‌رسانی‌ها و ابلاغیه‌های ارسال شده به کاربران از این مسیرها را «ابلاغ شده» در نظر گرفته و مسئولیتی در قبال اطمینان از دریافت آن‌ها توسط کاربران ندارد.

۶ - تغییرات و به‌روزرسانی‌های مسکن پلاس

اطلاعات، نرم‌افزار، محتوا و خدماتی که در مسکن پلاس موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. مسکن پلاس ممکن است بهسازی‌ها و/یا تغییراتی در هر زمانی داشته باشد. بعد از اعمال این تغییرات، نسخه جدید روی سکو به روز خواهد شد و استفاده شما از سکو بعد از آن زمان، به این معنی است که شما با آن تغییرات و اصلاحات موافقت کرده و این بدان معنی است که ضوابط و توافقات قبلی نیز تا جایی که با اصلاحات و توافقات جدید مغایرت ندارند؛ همچنان در مورد شما صادق است. در مواردی که این موارد با هم تداخل داشته باشند؛ قوانین جدیدتر مقدم خواهد بود.

۷ - قوانین نقل و انتقال پول در سکوهای تأمین مالی جمعی

طبق مقررات دستورالعمل تامین مالی جمعی مبتنی بر مدل مشارکت، تمامی ورود و خروج وجوه باید از طریق درگاه یا شبکه‌های پرداخت معتبر داخلی انجام شود و پرداخت وجوه جمع‌آوری شده به متقاضی، باید منحصرا از طریق پرداخت به حساب بانکی متقاضی صورت گیرد و هر کدام از طرح‌ها حساب تفصیلی اختصاصی خواهند داشت. زمان‌بندی و مراحل پرداخت وجوه جمع‌آوری ‌شده به متقاضی، بر اساس برنامه کسب‌وکار اعلامی در فراخوان تامین انجام خواهد گرفت. در مقابل قوانین زیر بر واریز و پرداخت‌های شما در مسکن پلاس حاکم است:
برای پرداخت وجه به هر شکل آن، باید از حساب بانکی متعلق به خودتان استفاده کنید.
بازپرداخت هر گونه وجهی از طرف مسکن پلاس به کاربران، منحصراً به‌حساب بانکی متعلق به خود آنها انجام می‌شود.
سرمایه‌گذار به هیچ عنوان امکان لغو مبلغ مشارکت خود در طرح‌ها را ندارد.
اطلاعات کامل هویتی و پرداختی کاربران جهت صدور گواهی مشارکت به سامانه تامین مالی جمعی فرابورس ارسال می‌گردد.

۸ - سلب مسئولیت

پیشنهادهای دریافت‌شده از طریق مسکن پلاس نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیشنهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.
اگر شما نسبت به هر بخشی از سکوی تأمین مالی جمعی مسکن پلاس یا هر پاره از این شرایط استفاده، احساس نارضایتی دارید، تنها راه چاره شما این است که به کارگیری سکوی تأمین مالی جمعی مسکن پلاس را متوقف کنید.

logo

مسکن پلاس؛ خانه مشارکت سرمایه‌گذاران و کارآفرینان اینجا با هر مبلغی که تمایل دارید در تولید و ارائه خدمات واقعی سرمایه‌گذاری کنید و بدون هیچ زحمتی مثل یک کارافرین سود کسب کنید. علاوه بر این، به رشد یک کسب و کار کمک می‌کنید و طعم شیرین حمایت از کارمند و کارگر رو می‌چشید...

اطلاعات تماس

02166008603 - 09108909553 - 02191096965

info@maskanplus.ir

تهران، خیابان آزادی، خیابان شهید حبیب اله، خیابان شهید قاسمی، کوچه گلستان، پلاک 4، پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، طبقه 1، واحد 613

نمادها

ifb logologo-samandehidaneshNonyan logo